24 cze 2010

Polskie kawałki

Nie miałam czasu zrzucić zdjęć nowych prac z aparatu, więc pokażę pracę wykonaną jakiś czas temu na wyzwanie u Dziewczyn w Craft Imaginarium - "Polskie kawałki". Do zobrazowania była piosenka Breakout - Gdybyś kochał hej. Długo nie mogłam się zabrać i ocknęłam się dzień przed zakończeniem wyzwania!! Powstał obrazek, który wisi teraz w naszym małym pokoju (cały pokój w odcieniach błękit-turkus-kawa z mlekiem). W mojej pracy wykorzystałam starą dobrą ulotkę z Pachnącej Szafy :) Mąż oniemiał, widząc mnie, wyciągającą maszynę do szycia późnym wieczorem. Po raz pierwszy w taki sposób przeszywałam wstążeczkę i muszę przyznać, że spodobało mi się! Na pewno do tego wrócę! :)

Na zakończenie dodam, że wczoraj zdałam ostatni egzamin w tym roku. Nie tylko ostatni w tej sesji, ale też ostatni egzamin z literatury na studiach. Prawie nie mogę w to uwierzyć... przede mną jeszcze tylko rok, dwa ejgzaminy specjalizacyne w zimie i obrona! 4 lata temu trudno byłoby mi sobie to uświadomić! 1 lipca idę po ostatni wpis, w dodatku od mojej pani promotor. Właściwie i bez tego wpisu - już mam wakacje! Będą twórcze, na pewno!! :) Tego i Wam życzę!

4 komentarze:

 1. świetny pomysł z okienkiem ;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Super obrazek, ja właśnie dzisiaj dostałam zamówienie na dwie karteczki z takim właśnie okienkiem:)
  I gratuluję zdanych egzaminów! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kartka sliczna, ale ja gratuluje Ci zdanych egzaminow!

  OdpowiedzUsuń
 4. super! ja tez kiedyś postanowiłam ulotkę z "pachnacej szafy" zachować, nie wiedziałam czemu, jakos tak podświadomie, nie wiedząc, że do takich cudów można ją wykorzystać!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)