3 cze 2010

Podsumowanie maja

Oczywiście spóźnione! W ostatnich dniach miałam naprawdę ogromny zawrót głowy, natłok zajęć i to niekoniecznie przyjemnych, ale udało się, prawie wszystkie wpisy w indeksie zebrane, przede mną jeszcze dwa egzaminy, trzy prace pisemne do oddania i IV rok studiów z głowy. Wczoraj o godzinie 15.30 oficjalnie rozpoczęłam 3 miesiące wakacji! NARESZCIE!!!! :) Na egzaminy i zaliczenia spuszczam zasłonę milczenia (w dodatku rymem!). Muszę odpocząć, zdecydowanie!

A jak minął finał twórczego maja? Ano tak:

W piątek i niedzielę na szybko zrobiłam kartkę komunijną. Nie miałam na nią zbyt wiele czasu i właściwie nie miałam do niej zapału. Powstała naprawdę prosta karta z życzeniami. Moja pierwsza komunijna...W sobotę towarzyszyła nam (mi i mojemu mężowi) sztuka muzyczna - koncert zespołu Hey, w ramach corocznych Neptunaliów. Było rewelacyjnie, choć czekanie na koncert zepsuło nam trochę humory (najpierw czekanie aż ochroniarze nas przepuszczą przez bramki, a potem czekanie aż bardzo żałosny zespół zakończy występ - nie pamiętam nazwy, ale wokalista był naprawdę poniżej normy). Ostatecznie koncert Hey zaczął się z 40 minutowym opóźnieniem,  więc do tego czasu byliśmy już dość zmęczeni (to była 22:40), ale ogólnie rzecz biorąc fajnie było ich posłuchać na żywo - ja po raz drugi w życiu, mąż po raz pierwszy. Kasia miała genialną fryzurę, na którą miałabym ochotę... może kiedyś ;) Wklejam foto z Top Trendów (które odbyły się dzień wcześniej) - na koncert sobotni nie można było wnieść aparatu... 

autor: Grzegorz Nałęcz - FAN FM
Link: RMF24

W poniedziałek, ostatni dzień maja znowu wkradła się do nas sztuka kulinarna. Ponieważ wróciliśmy z mężem bardzo późno do domu, na szybko przygotowaliśmy twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem. Pyszny był!!! 


Muszę dodać, że mój mąż bardzo wesoło reaguje na fotografowanie przeze mnie wszelkiego jedzenia. Ciekawe dlaczego... ;-)

I tak oto "Sztuka codziennie" w maju dobiegła końca! Było to bardzo przyjemne wyzwanie, któremu - mam nadzieję - sprostałam! W podsumowaniu nie może zabraknąć jeszcze jednego - podziękowań!
Po pierwsze dziękuję Michelle, za to, że to wyzwanie zorganizowała i tak świetnie nas motywowała! Przy okazji - mogłam dla niej przygotować prezent na wymiankę. Poleciał do niej taki zestaw:

A zaraz po tym dziękuję Mrouh, która z kolei dla mnie przygotowała prezent wymiankowy, którym jestem szczerze zachwycona i który podbił moje serce!!! DZIĘKUJĘ! 


Cudowny kwiat w cudownym kolorze - czekam aż będę mogła ubrać moją czekoladową sukienkę, do której kwiat zostanie przypięty!W tym pudełeczku były piękne kolczykiNa koniec tej długiej notki chciałabym pokazać, co dostała ode mnie Dunia, która odpowiedziała na pytanie w notce "Coś". Poleciały do niej dwie zakładki do książki i książka - "Ramy i ramki", z której mam nadzieję Magda skorzysta!!! :)


To tyle twórczego maja. Mozaika na zakończenie:


1. Niekończąca się kartka z 1 maja, 2. Dzień drugi - kartka z przepisem, 3. Kawa po irlandzku - po raz pierwszy!, 4. Składaczki!, 5. Cappucino z kakaową nutą! Zapraszam :), 6. Mój drugi LO!, 7. LO - wspomnienie z dzieciństwa, 8. Składaczek I, 9. Sztuka prowadzenia samochodu - dzień ósmy :), 10. Szybka karteczka urodzinowa, 11. 10/31 - twórcze porządkowanie "przydasi" , 12. 11/31, 13. 12/31, 14. Serduszko na kartkę na Dzień Matki ("Herbaciany ogród"), 15. 14/31, 16. Kolczyki, 17. Kartka na Dzień Matki, 18. Moje pierwsze exploding box, 19. Kartka na Dzień Matki - składaczek (front), 20. Zajawka słoikowa! :), 21. Zakładka, 22. Kartka na ślub (19/31), 23. Foto, 24. Kolczyki! , 25. I znowu kolczyki, 26. ALTEREDART#2, 27. Składak z Victoriany, 28. Kolczyki 26/31, 29. 26/31, 30. Sztuka gotowania, 31. Kartka na dzień matki, 32. Karta komunijna 28, 30/31, 33. Kulinaria 31/31, 34. Koncert Hey 29/31, 35. Zakładki i książka - wygrana Duni w konkursie na moim blogu, 36. Zakładka - prezent wymiankowy dla Michelle

2 komentarze:

  1. U mnie tez juz wszystki wpisy z ćwiczeń uzyskane. Teraz uczę się do egzaminow a mam ich aż 4.. ;(
    ładne prace zrobiłaś;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi miło i dziekuję jeszcze raz:-) Pozwolisz, że sobie skradnę fotkę wysłanych drobiazgów- bo nie zdązyłam zrobić:-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)