20 maj 2010

Zaległości

Od dwóch dni nie miałam chwili, żeby usiąść na spokojnie do komputera, jednak majowa twórczość nie została u mnie w tyle! Ostatnie dni minęły mi na dokańczaniu kartek i innych tego typu sprawach. Zaraz postaram się to wszystko zgrabnie opisać!

We wtorek dokańczałam ostatecznie dwie kartki na Dzień Matki - dokleiłam miejsce na życzenia oraz sentencje.
W środę z kolei wykończyłam exploding box, kartkę ślubną (postanowiłam nie zakrywać kwiatków wewnątrz, te Victorianowe kwiaty są piękne, szkoda byłoby je zasłonić), poza tym wykończyłam kolejne dwie kartki dla mam:

A dziś po powrocie z zajęć zdążyłam tylko zacząć pracę nad albumem, w którego robienie zostałam zaangażowana na swoim seminarium magisterskim. Ma to być pamiątka po dwóch latach pracy na seminarium, na kolejne zajęcia mam przynieść projekt, więc dziś się za niego wstępnie zabrałam, a co z tego wyjdzie, to jeszcze zobaczymy. W weekend planuję coś już porobić!


Na koniec już chciałabym wspomnieć o dwóch rzeczach! Mianowicie - dostałam sygnał od zielonej, że dotarła do niej paczuszka z candy ode mnie... Długo to trwało, ale niestety tak czasem bywa, że nie wszystko da się przewidzieć i nie zawsze człowiek może wszystko ogarnąć tak, jak by chciał. Dziewczyny wybaczyły mi zwłokę i mam nadzieję, że przesyłki je ucieszyły!

Tusia, która wykonała kartkę otrzymała taki zestaw upominków:


Z kolei zielona otrzymała zestaw troszkę skromniejszy:


Przy tej okazji chcę odpowiedzieć na pytanie, które postawiłam w notce "Coś". To, co zostało przedstawione na zdjęciu, to zakładka do książki:Wykonałam takie dwie - jedna poleciała do Tusi, druga do zielonej. Na pytanie odpowiedziały prawidłowo Dunia i Anna. Drogą losowania wypadło na Dunię - do niej powędruje mały upominek (proszę o adres na maila). Ani gratuluje nosa! 

A teraz pora na dobranoc, jutro już ostatni dzień tygodnia, bardzo męczącego... Miejmy nadzieję, że w weekend odpocznę. ;) Dobranoc! :)

3 komentarze:

  1. Noooo ta Victoriana jest już piękna sama w sobie, niewiele jej ozdób potrzeba, moim zdaniem, Ty wyczułaś tę kartkę idealni! To mój faworyt z dzisiejszego pokazu kartkowego. Dziewczynom gratuluję pięknych nagród, no i czekam niecierpliwie na ciąg dalszy albumu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne te składaczki, ślicznie się komponują te życzenia, takie od serca... Pozwolę sobie zwinąć tekst :")

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)