11 maj 2010

Foto #10

Anna zaprosiła mnie do zabawy w "Dziesiąte zdjęcie". Szukałam długo wśród wszystkich folderów ze zdjęciami, jakie mam na dysku, ale w końcu znalazłam.

Zdjęcie zostało zrobione przeze mnie w 2006 roku. Na zdjęciu mój mąż, wówczas jeszcze "tylko" chłopak. Był to pierwszy poranek w trakcie naszych pierwszych wspólnych wakacji, które spędzaliśmy na Kaszubach. Mój mężczyzna to prawdziwy miłośnik snu, więc kiedy on dłuuugo spał, a ja się nudziłam, powstawały różne fotografie. Ta poniżej to jedna z nich! Wywołuje miłe wspomnienia i przypomina o mojej wielkiej miłości, jaką są Kaszuby. Jeśli ktoś waha się, co do miejsca spędzania wakacji, a pragnie ciszy, bliskości natury i naprawdę urokliwych zakątków, to polecam! :-)Ponieważ zabawa w "Dziesiąte zdjęcie" ma formę łańcuszka, ja zapraszam do niej Duś, Dunię i Mrouh.

Zasady zabawy są takie:
Odszukaj dziesiąte, licząc od najstarszego, zdjęcie archiwalne na swoim komputerze, zaprezentuj je na blogu i przedstaw krótką historię tej fotografii. Następnie zaproś do zabawy trzy następne osoby.

5 komentarzy:

 1. Bardzo Ci dziękuję Agatko za zaproszenie, ale kilka postów wczesniej wstawiłam zdjęcie, co do tej zabawy ;*
  Moj P. tez takim spiochem jest ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agatko, dziękuję za udział w moim candy, teraz siedzę i podliczam :-) Wyniki jeszcze dzisiaj.
  Rozgościłam się na Twoim blogu!
  Kocham spać i kocham Kaszuby!!! :-)
  Pozdrawiam słonecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A u nas to odwrotnie: ostatnio to ja mogłabym spać i spaaać... jak nigdy! Chyba przyszła pora na nadrabianie życiowych zaległości sennych, tylko czas na to nie pozwala! :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję:-) u mnie to będzie dość skomplikowane, ale... jakoś wybrnę:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)