4 lut 2010

Moje pierwsze wyróżnienie i zmiany

Z wielką radością odebrałam dziś wyróżnienie od Anny. Wszelkie zarzuty kumoterstwa będą tu uzasadnione, ale mam nadzieję, że na to wyróżnienie w jakiś, choć minimalny, sposób zasłużyłam i otrzymałam je z tytułu atrakcyjności mojego bloga, a nie przez naszą rozwijającą się ciągle znajomość!

Aniu, dziękuję - będę pracować jeszcze bardziej,
by zrzucić z nas podejrzenia o psiapsiółkowate wyróżnienie :) hi hi!

A teraz trochę o zmianach na blogu. Marzyły mi się trzy kolumny, wszystko uporządkowane, poukładane, miałam wizję. Szukałam wśród szablonów, przebierałam, walczyłam z html i css. Byłam już zniechęcona, bo próby kończyły się żałosnym poprzestawianiem wszystkich elementów na blogu, nijak się trzy kolumny nie pojawiały, za to u mnie pojawiało się totalne zwątpienie - dawno temu bawiłam się arkuszami stylów, językiem html, sama tworzyłam szablony i co? teraz nie umiem zrobić tak, żeby było dobrze?!

W końcu trafiłam na świetną stronkę. Kobietka robi niesamowicie fajne szablony z motywem ptaszka - zapraszam tutaj: http://www.giselejaquenod.com.ar
Tak, racja, ptaszek mi też się kojarzy z ILS, scrap.com itd. ale przecież to zupełnie inny ptaszek i inny design. Nie ma u mnie żadnych zamierzeń plagiatorskich, zwłaszcza że ja tylko korzystam z pomysłu wyżej wspomnianej pani. Na razie powisi ten szablonik, powoli się z nim oswajam i wydaje mi się, że jest w sam raz - zaklina zimę jak nic!

No i nie ma co się oszukiwać - za jakiś czas na pewno zmienię ten szablon :D To akurat w przypadku moich blogów nic trwałego! :)

Ze spraw scrapowo-twórczych - poleciały już prezenciki wymiankowe i scrap dla Grzesia. Czekam na sygnał, że wszystko dotarło do adresatów! :)

Coś jeszcze - muszę się solidnie zastanowić, komu przekazać wyróżnienie. Wieczorkiem zajrzę na znajome blogi i zdecyduję. A zatem - jak to ostatnio zwykłam się żegnać na gg - "Do napisania!" :)

5 komentarzy:

 1. a umiesz zrobic szablon na bloxa , bo mi się mój juz znudził

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu kumoterstwo, no wiesz co! :P Naprawdę chodziło o Twoją twórczość, a albumik tylko upewnił mnie w moim przekonaniu!

  Ps. Ja też chcę 3 kolumny... Bardzo chcę 3 kolumny, kurdę! ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie tu u Ciebie!
  Gratuluję wyróżnienia!
  Pooookaż scrapa :o)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja deż długo szukałam czegoś żeby zmieenić wygląd bloga...ale ja jestem chyba bardoz wybredna...bo wszystko u mnie jest tymczasowe...hi hi:) gratuluje wyróznienia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po pierwsze wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla mojej imienniczki!!!!!!!!!
  Po drugie chciałam bardzo serdecznie podziękować za przepiękną paczkę Walentynkową jaką dzisiaj dostałam!!!!!!!Przesyłka jest cudowna!!!!bardzo Ci serdecznie dziękuję:):)
  Pozdrawiam Vilemoo.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)