24 sty 2010

Prezent wymiankowy i prezent od babci!

Zaczynam od podziękowań za wspaniały prezent wymiankowy, który przygotowała dla mnie Ania. Prezent przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. W paczce z Kłodzka znalazłam:

1. Piękny obrazek:


2. Pudełeczko-szkatułkę, a w nim garstka naprawdę interesujących przydasi:
3. Kartkę z życzeniami miłości, wykonaną w tej samej tonacji, co szkatułeczka:


4. Łakocie, którymi już zaopiekował się mój małżonek:

5. Kredka tri-kolor:


6. Figurka - miś:


7. Zakładki, notesy:

8. Aktualny kalendarz:

Uff! Sporo, prawda? Naprawdę taki prezent potrafi człowieka uszczęśliwić! Raz jeszcze bardzo dziękuję! Przy okazji dziękuję także Uli, która całą tę wymianę zorganizowała!!!

A teraz chwila oddechu i prezent, który dostałam od babci. Właściwie trochę sama sprowokowałam ten prezent swoją ciekawością. Skrzyneczka stała w szafie dobrych kilka lat, korzystał z niej mój pradziadek, potem dziadek, a teraz nikt. W środku była masa gwoździ, nakładek, a nawet stare podkładki pod obcasy! Babcia wszystko to wrzuciła do wiaderka, a skrzyneczkę dała mnie. Mąż zadeklarował, że pięknie ją odnowi, polakieruje itd., a patrząc na to, co wyczynia z moją Singerką, muszę mu wierzyć! Jak się uda, to dorobimy do skrzyneczki kluczyk - jest na niego miejsce. A co znajdzie się w środku? Moje wszystkie drobne przydasie! Póki co trzymam je w malutkiej skrzyneczce, w której mama trzymała kiedyś herbatę, ale ta ma tylko cztery przegródki. Tu jest miejsce u góry i na dole (przegródki można wyjąć). Mam nadzieję, że wkrótce będę z niej już korzystać na całego! :)A teraz zabieram się za naukę... czas najwyższy, coraz bliżej egzaminy. Trzymajcie się ciepło, noście czapki i szaliki - mróz nie odpuszcza!

5 komentarzy:

 1. Zazdrość mnie zżera... też chcę taką skrzyneczkę! No i ciekawa jestem, co i kiedy ja dostanę w ramach wymianki!

  OdpowiedzUsuń
 2. aaa...właśnie o takiej skrzyneczce marzę i już widzę oczami wyobarźnie,że maluję ją na biało i robię przecierki i jest taka piękna ...mam nadzieję,że pokażesz skrzyneczkę po metamorfozie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście prezentów (jak się pisze?) co niemiara (sprawdziłam ;o))
  A pudełeczko cudne!
  A teraz ucz się ucz bo nauka...itd. ;o)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)