4 sty 2011

Ponoworocznie

Długo mnie tu nie było! Aż sama odczuwam ten brak, ale ostatnio "zawsze coś" wypadało i kiedy zbierałam się do napisania czegoś i pokazania czegoś, nie wychodziło. Jesteśmy już zatem w 2011 roku - oby był dobry! Tego wszystkim życzę! I żeby spełniały się oczekiwania, a plany same się realizowały - bez stresu!

Dopiero dzisiaj ukończyłam duuużą pracę, nad którą siadywałam od sierpnia/września minionego roku! W końcu udało się - przesyłka wyfrunęła ode mnie i mam nadzieję za kilka dni trafi do adresatki. Dawno już nic nie wyszywałam, a też nigdy nie wyszyłam czegoś tak dużego! 


Mam wielką ochotę, by zabrać się teraz za kolejny haft, ale na użytek własny. Wiem jednak, że będzie mi brakować czasu na to, więc póki co pomysł zarzucam - oby nie na długo!

Nie pokazałam w tym roku ani jednej kartki świątecznej, choć powstało ich całkiem sporo. Zabrakło czasu na fotografowanie, jednak mogę pochwalić się, że swoje prace miałam okazję pokazać w grudniu na kiermaszu rękodzieła w Gdyni. Przed świętami zrobiłam też kilka choinek według kursu Agnieszki Piskorz (znanej jako Mirabeel). Jedna na zdjęciu powyżej, inna na zdjęciu poniżej. Niestety wszystkich nie uwieczniłam, czego bardzo żałuję! Na pewno będzie jeszcze okazja, by ten choinkowy szał powtórzyć!

2 komentarze:

  1. ale piękna ta choinka

    OdpowiedzUsuń
  2. Agatko, w zeszlym miesiacu wygralas u mnie comiesieczne candy, wyslalalm kartke, nie otrzymalas?
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)