26 lip 2010

Prezenty i cukiereczki

Brzydka pogoda służy tworzeniu - zwłaszcza mi  (jestem osobą, która nie lubi słońca!). Ostatnio sporo tworzyłam, ale dzisiaj chcę pokazać, jakie piękne prezenty otrzymałam w ostatnim czasie! 

Z wymianki książkowej dotarła do mnie paczuszka z taką zawartością! Dziękuję Agnes za przesyłkę!


Za czytanie książki zabiorę się, jak tylko doczytam wszystkie książki z listy wakacyjnej ;) 

Mniej więcej w tym samym czasie odebrałam przesyłkę od Edzi, zawartość przerosła moje oczekiwania!!! Dziękuję bardzo za wszystko, co mi przysłałaś! :) [na zdjęciach tylko część zawartości]Kolejna paczuszka od Anity, z wygranym candy i wspaniałymi materiałami! Igielnik już mi służy, a materiały czekają na swój czas! Dziękuję! :)


I na koniec prezent, jaki otrzymałam od szwagierki. Prosiłam, by zrobiła dla mnie scrapowe zakupy, za które oddam jej pieniądze. Szwagierka przywiozła mi ze Szkocji takie oto "przydasie" i powiedziała, że to prezent! Byłam przeszczęśliwa! :)


Puncher jest boski! W kolejnej notce pokażę Wam, jak świetnie puncheruje! Zamierzam go zabrać na najbliższe spotkanie scrapowe, żeby dziewczyny sobie popuncherowały! :)

4 komentarze:

 1. Woooow! Ale dostałaś skarbów! No zazdroszczę baaardzo! ;* I czekam na spotkanie z puncherem :D haha ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro tyle prezencików dostałaś to tylko teraz zasiadać do pracy :) wszystko jest piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prezenty dostałaś, jest na czym oko zawiesić! Oglądałam Twoją galerię, rośnie w zastraszającym tempie, brawo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęście sprzyja candygraczom:) Bardzo się cieszę, że niespodzianka tak się spodobała:) zrobiłam podsumowanko o tu http://edzia-goodies.blogspot.com/2010/07/moje-love-candy-podsumowanie.html i zapraszam już teraz na moje drugie candy - Wakacyjne Candy Zadaniowe:) Zapisy już trwają i będą do 15 września
  pozdrówcia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)