31 mar 2010

Herbata w Craft Imaginarium

Kolejne wyzwanie w temacie Scrapowania codziennością. Pomysł miałam inny, zupełnie inny, ale dzisiaj wymyśliłam coś takiego. Wysłałam męża do wanny, co by się nie denerwował, że maszyna zagłusza mu tv ;) i przystąpiłam do pracy! Powstało to:


W zbliżeniu: 
Przyznaję szczerze - miała być jeszcze torba na kapelusz, okrągła znaczy się, ale przy okrągłej torebce herbaty maszyna totalnie odmawiała współpracy. W efekcie porwałam kilka torebek, herbata rozsypana, oj wesoło było! 

I jeszcze uwaga techniczna - jak najbardziej zdaję sobie sprawę, że kolory biały i czerwony to albo flaga Polski, albo Japonii (zwłaszcza czerwone kółeczko na białym tle!), albo Monako. Dopiero w trakcie pracy zorientowałam się, że kolorystyka może wprowadzać w błąd, ale generalnie chodziło o to, że w Chinach "wynaleziono" roślinę herbaty, herbatę jako napój oraz sposoby jej picia. A zatem jak najbardziej Chiny i jak najbardziej herbata. 

PS Fanką Chin nie jestem, ale pasowały do herbacianego scrapowania! :)

8 komentarzy:

 1. Ja nie miałam problemu z prawidłowym odczytaniem symboliki kolorów, jeszcze zanim przeczytałam Twoje dalsze wyjaśnienia, więc moim zdaniem bardzo dobrze i jasno ujęłaś temat :) Zawiśnie gdzieś na ścianie czy wyląduje w pudełku ze scrapami?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zawiśnie, bo właściwie nigdzie dobrze nie pasuje. Póki co schowam "chińskie herbatki", ale jeśli poznam kogoś, kto lubi Chiny, to chętnie mu podaruję! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. phi!
  czerwony i biały w ogóle nie istnieją w tym scrapie jako TE kolory
  istnieją tylko CHiny, jako to, o czym myślałaś!

  świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. torby rzadza! Super pomysl :)
  dziekuje serdecznie za udzial w wyzwaniu - pisze wlasnie posta podsumowujacego i jestem cala pelna podziwu, ile kreatywnosci jest w uczestniczkach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aguś rewelacyjny pomysł z tymi torebkami! I jeszcze to wykorzystanie znaczenia: torebka/ torebka herbaty... Dla mnie bomba!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł z torebkami - bomba jak dla mnie!!

  OdpowiedzUsuń
 7. a ja lubie chiny i tym bardziej dobrą herbatkę:) fantastyczny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 8. kocham herbate i podoba mi sie ta interpretacja a zwłaszcza torebki herbaty he he :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)