15 sty 2010

Nowości!

Aukcje WOŚP zakończone, udało się ;) Powoli zbliża się sesja, a więc coraz mniej czasu na scrapowanie, dłubanie, hafty. Pozostaje mi tylko pokazać to, co w ostatnim czasie zakończyłam. Jako pierwsza karteczka dla babci, zamówiła ją Agnieszka. Początkowo wyglądała tak:Agnieszka jednak zasugerowała, żeby zmienić czcionkę, dobrała także tekst, prosiła, by pozostawić miejsce na życzenia. Tak też się stało:


Trochę detali:


Dzisiaj karteczka poleciała do Agnieszki, będzie mogła wypisać życzenia i nadać kartkę do babci! Poniżej zupełnie inna praca, jeszcze leży i czeka na koniec! W zamierzeniu prezent na minione urodziny Filipka, nie wiem jednak, kiedy będzie okazja, by go wręczyć - przez to ciągle jest nieukończona! Miejmy nadzieję, że w wolnej chwili doczeka się zakończenia!


Gdzieś w mojej pamięci i na mojej liście "do wykonania" tkwi jeszcze haft dla Franka, prezent na wymiankę i wiele innych! Mam nadzieję, że wszystko, czego się podjęłam, uda mi się na czas wykonać.

A, coś jeszcze... Pod koniec lutego obchodzę urodziny, z tej okazji już teraz otrzymałam prezent - nadarzyła się okazja! W domu pojawiła się ona:To chyba tyle na dzisiaj z nowości. Muszę zaraz dokończyć kartkę urodzinową dla kuzyna i zakładkę - miałam pomysł i już go prawie zrealizowałam... :)

3 komentarze:

  1. no kartka cudna, a prezentu zazdroszczę;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kartka dla babci na żywo wygląda duuuuużo ciekawiej, ma fakturę i jest taka "mięsista" :)
    Dziękuję Agatko! :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde miłe słowo! :)